PIELĘGNACJA TWARZY- ŁAGODZENIE

Skin Beauty Repair Concetrate

Skóra wrażliwa

Pielęgnacja "SOS" dla szczególnie wrażliwej skóry zmniejsza uczucie dyskomfortu i zapobiega podrażnieniom. Składająca się z esencji roślinnych o wyjątkowo łagodzących właściwościach formuła regeneruje i wzmacnia wrażliwą skórę. Cera jest gładka i komfortowa.

Kluczowe składniki: Olejek esencjonalny z lawendy, majeranku i mięty: działa kojąco. Niezmydlające się frakcje lipidowe awokado i soi: zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pochodna witaminy A: wzmacnia proces regeneracji skóry.

                                                                    15 ml

 

 

Gentle Day Cream

Delikatny krem nawilża, wzmacnia skórę i zapewnia odpowiednią ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz przywraca uczucie komfortu wrażliwej skórze. Już od pierwszej aplikacji podrażnienia są złagodzone i cera jest wzmocniona.

Kluczowe składniki: Kompleks roślinny oparty na brązowym siemieniu lnianym i kolczochu jadalnym: łagodzi podrażnienia. Wyciąg z zielonych alg: regeneruje skórę. Opracowany przez markę Clarins ekskluzywny kompleks Anti-Pollution: zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

                                                          50 ml 

 

Gentle Night Cream

Delikatny krem Gentle Night Cream regeneruje skórę podczas odpoczynku w nocy i jest doskonałym uzupełnieniem wzmacniającej pielęgnacji Gentle Day Cream. Po przebudzeniu skóra jest miękka i pełna blasku.

Kluczowe składniki: Wyciąg z lukrecji: zapobiega podrażnieniom, przywraca skórze komfort.Opracowane przez markę Clarins komórki białka Nocoferrine: zapobiegają szkodliwemu działaniu wolnych rodników w nocy. Olejek z orzechów laskowych: odżywia i przywraca skórze równowagę

50 ml