Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs

Zabieg metodą 1:1

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs nowatorską metodą polega na przyklejeniu rzęs wykonanych z lekkich i elastycznych włókien poliestrowo-jedwabnych imitujących naturalne włoski, dzięki którym osiąga się efekt przedłużenia,pogrubienia i zagęszczenia rzęs. Są one w 100 % wodoodporne, nie wymagają malowania i podkręcania zalotką. Liczba doklejonych rzęs jest zależna od ilości naturalnych rzęs klienta. By efekt był najbardziej zadowalający dobiera się odpowiednią długość, grubość oraz stopień podkręcenia rzęs. Włoski przykleja się na całej długości metodą 1:1, czyli jedna sztuczna do jednej naturalnej. Efekt zabiegu utrzymuje się około 6-8 tygodni, czyli tyle ile trwa cykl wzrostu naszych naturalnych rzęs. Korekta (czyli dopełnienie) powinna odbyć się po około 3-4 tygodniach. Klej stosowany do przedłużania nie zawiera szkodliwych formaldechydów, przez co nie wywołuje alergii i nie powoduje pieczenia

przedłużanie i zagęszczanie ok. 2-2.5 h cena 160 zł, dopełnianie ok. 110 zł

Po zabiegu:

Przez 24 godziny po zabiegu nie powinno się korzystać z basenu, sauny, solarium ani wykonywać zabiegów pielęgnacyjnych. Rzęs nie można malować wodoodpornym tuszem oraz zmywać preparatami zawierającymi substancje oleiste. Oczy powinno się przemywać płynami do demakijażu, ale nie mleczkami. Nie wolno trzeć oczu.

Zabieg metodą 2:1

Przedłużanie rzęs metoda 2:1 to zabieg luksusowy, któtry zachwyci każdą kobietę, Metoda ta jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na przedłużanie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. Zabieg ten polega na doklejaniu przy użyciu specjalnie opracowanego kleju dwóch cieniutkich rzęs z włosia norki syberyjskiej do jednej rzęsy naturalnej. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż rzęsy z norki charakteryzują się niesamowitą lekkością i doskonale imitują rzęsy ludzkie posiadając tą samą strukturę. Wyjątkowo delikatne i naturalne rzęsy z włosia norki syberyjskiej, to materiał bardzo unikatowy.

Zabieg doklejania rzęs jest nie tylko całkowicie bezpieczny, ale również przyjemny, bowiem odbywa się w pozycji leżącej na zamkniętym oku. Ponadto obszar otaczający oko jest dobrze chroniony specjalnym hydrożelowym płatkiem o działaniu przeciwzmarszczkowym i kojącym, aby wyeliminować jakiekolwiek potencjalne podrażnienia oka i skóry. Czas trwania tej usługi jest uzależniony od ilosci rzęs klientki i trwa średnio od 2,5 do 3 h, natomiast uzupełnienie ok. 2h. Do utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać po 3-4 tygodniach.

przedłużanie i zagęszczanie ok. 2.5-3 h cena 290 zł, dopełnianie ok. 200 zł lub 180 zł zbieg i 150 zł uzupełnienie przy rzęsach jedwabnych.