WOW! X-TREME HYALURON INFUSION

Z WIOSENNYCH NOWOŚCI, już od 1-go czerwca, dwa nowe zabiegi: X-TREME HYALURON INFUSION oraz CLINICAL CARE DETOX TREATMENT Firmy KLAPP.


https://bodycare-bc.pl/wp-content/uploads/2019/06/HYALURON-INFUSION-page-001.jpg

O zabiegu

X-Treme Hyaluron Infusion, to zabieg silnie nawilżający, przebiegający z wykorzystaniem specjalnych bandaży. W trakcie zabiegu modelowany zostaje kontur twarzy.

Dochodzi również do przywrócenia skórze właściwego poziomu nawilżenia.

Przyczynia się on również do odbudowy i wzmocnienia komórek tworzących delikatny naskórek. X-Treme Hyaluron Infusion dedykowany jest głównie cerze odwodnionej oraz skłonnej do przesuszeń.

Zabieg opiera się na nowatorskiej technice nakładania maski z bandaży, która ma za zadanie wygładzić skórę oraz zminimalizować widoczność zmarszczek.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa 90 minut i odbywa się w kilku następujących po sobie etapach:

ETAP I - Przygotowanie skóry do zabiegu czyli oczyszczenie twarzy i zabezpieczenie najbardziej wrażliwych stref na skórze twarzy wacikami.

ETAP II - Peeling czyli złuszczenie martwego naskórka przy pomocy peelingu Mikro Peel. Wmasowuje się go okrężnymi ruchami i pozostawia na ok. 5-7 minut. Pozostałości usuwa przy pomocy ciepłego kompresu.

ETAP III - Na twarz i szyję aplikowany jest aktywny koncentrat Retard Gel. Preparat zostaje wmasowany zgodnie z przebiegiem mięśni.

ETAP IV - Na twarz i szyję nałożona zostaje gruba warstwa maski INTENSIVE CREAM STEP 1.

ETAP V - Bandażowanie – proces rozpoczyna się od szyi, pozostawiając odkryte jedynie nozdrza. Ten etap ma na celu napięcie oraz lifting skóry twarzy. W tym celu przygotowanych zostaje 4-5 kawałków bandaża o długości 25cm oraz jeden o długości 60cm; nakłada się je na wcześnie zaaplikowaną maskę, dbając o lekkie napięcie bandaży na twarzy; każdy kolejny kawałek bandaża zachodzi na poprzedni; najdłuższy bandaż służy do owinięcia całej twarzy – od podbródka na czubku głowy skończywszy.

 ETAP VI - Na bandaże nakłada się grubą warstwę maski INTESIVE CREAM STEP 2. Następnie kosmetolog wykonuje masaż modelujmy w kierunku – od podbródka ku szczytowi głowy.

ETAP VII - Zdjęcie bandaży. Pozostałość maski używa się do wykonania masażu twarzy.

Efekty zabiegu

X-Treme Hyaluron Infusion to nowatorskie rozwiązanie, które obiecuje następujące efekty:

  • utrzymujące się przez wiele dni doskonałe i dogłębne nawilżenie skóry: twarzy, szyi oraz dekoltu;
  • uwydatnienie i poprawienie owalu twarzy;
  • wyrównanie kolorytu cery.

Zabieg ten kwalifikowany jest również, jako silnie przeciwstarzeniowy, gdyż usuwa zmarszczki wszelkiego typu – od płytkich po głębokie.

Korzyści wynikające z zabiegu

Decydując się na wykonanie X-Treme Hyaluron Infusion skóra staje się bardziej napięta, a Klientka może cieszyć się na dłużej zachowanym młodzieńczym wyglądem swojej cery. Skóra Klientki staje się także bardziej gładka i przyjemniejsza w dotyku.

Dla utrzymania efektu zabiegu, kosmetolog może zalecić pielęgnację domową preparatami z linii X-TREME: Hydra Complete, Day Tan, Rich&Pure Facial Oil.

CENA ZABIEGU - 300 PLN

https://bleck-beauty.de/files/4514/3150/3727/detoxclinialcare1.jpg

Clinical Care Detox Treatment - silna detoksykacja skóry

Silne  oczyszczenie skóry z toksyn dzięki kompozycji składników roślinnych (m.in. albicja jedwabista, aloes barbadoski, szanta zwyczajna, wielkomorszcz gruszkonośny, rumian rzymski).

Stres oksydacyjny to stan zakłóconej równowagi między wolnymi rodnikami, a antyoksydantami w organizmie. Duet ten naturalnie występuje w organizmie, bowiem jego obecność jest niezbędna do prawidłowego przebiegu wielu procesów życiowych. Jednak, gdy dojdzie do wzrostu produkcji wolnych rodników lub spadku aktywności antyoksydantów dochodzi do tzw. stresu oksydacyjnego. Może on prowadzić do uszkodzenia komórek, ich DNA a nawet śmierci komórek. Przyczynami powstania stresu oksydacyjnego są najczęściej: życie w nieustającym stresie i napięciu nerwowym, zanieczyszczenie środowiska, nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, palenie papierosów, źle zbilansowana dieta.

Stres oksydacyjny negatywnie wpływa nie tylko na zdrowie, ale również na wygląd skóry. Ponieważ w pierwszej kolejności wolne rodniki utleniają lipidy błon komórkowych skóry oraz białka strukturalne szybko można dostrzec na niej niekorzystne zmiany: osłabienie jej napięcia i jędrności, pojawienie się zmarszczek i bruzd, szorstkość.

Detox Treatement z serii Clinical Care wspiera skórę w odprowadzaniu substancji toksycznych:

  • pozwala komórkom ponownie oddychać
  • redukuje oznaki zmęczenia
  • wzmacnia kontur twarzy, ujędrnia go i odmładza
  • zwęża ujścia mieszków
  • skóra jest świeża i promienna

Detox Treatment to precyzyjnie dobrane, substancje roślinne: albicja jedwabista, aloes barbadoski, szanta zwyczajna, wielkomorszcz gruszkonośny, rumian rzymski, papaina. Zastosowane w postaci dwuskładnikowej maski w ciągu 10 minut optymalnie oczyszcza skórę z toksyn, pobudza procesy naprawcze skóry oraz zwiększa skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych stosowanych bezpośrednio po zmyciu preparatu.

Zabieg można rozszerzyć o mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny.

CENA ZABIEGU - 200 PLN

 

 

 

 

 

klapp giżycko, salon kosmetyczny giżycko, gabinet kosmetyczny giżycko, zabiegi na twarz giżycko, zabiegi na ciało giżycko, kosmetyczka giżycko