OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe to przełomowe osiągnięcie medycyny estetycznej w dogłębnym oczyszczeniu i przeciwdziałaniu oznakom starzenia się skóry. Hydrogen jest najnowszym urządzeniem wykorzystującym właściwości aktywnego wodoru w walce o idealnie oczyszczoną, nawilżoną i odmłodzoną skórę.

https://www.beauty-planet.pl/wp-content/uploads/2018/08/oczyszczanie-wodorowe.jpg

Na czym polega moc aktywnego wodoru w urządzeniu Hydrogen?

Peeling z wykorzystaniem urzmadzenia Hydrogen dostarcza cząsteczki aktywnego wodoru do bardzo głębokich warstw skóry, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym.
Wodór jako pierwiastek posiada jedną powłokę elektronową, jeden elektron i jeden proton. Ponadto posiada on najmniejszą masę i wielkość. Wykorzystanie tego pierwiastka w zabiegach kosmetologicznych pozwala przede wszystkim na usunięcie wolnych rodników, które przyczyniają się do uszkodzenia włókien kolagenowych, wysuszenia oraz zwiększenia wrażliwości skóry na podrażnienia.

Jak urządzenie Hydrogen wykorzystuje aktywny wodór do usunięcia wolnych rodników?

Hydrogen wykorzystuje skoncentrowany strumień wody podawany pod bardzo wysokim ciśnieniem. Wytwarzany strumień wody transportuje wodór, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom może bez przeszkód dotrzeć do bardzo głębokich warstw skóry. Tylko wzbogacona dawka aktywnego wodoru pozwala na tak dokładne oczyszczenie porów skóry. Specjalnie zaprojektowana głowica urządzenia, umożliwia zarówno podawanie wody, jak i jej automatyczne odbieranie przez tę samą głowicę. Dzięki temu skóra po zabiegu jest intensywnie oczyszczona i sucha.

Sekret oczyszczania wodorowego

Wodór wykorzystuje moc wolnych rodników w walce przeciw nim! Wolne rodniki dzięki swojej budowie z łatwością łączą się z innymi cząsteczkami, utleniając tym samym komórki tłuszcze oraz włókna kolagenowe, w efekcie naruszając barierę ochronną skóry. Cząsteczki wodoru wykorzystują tę właściwość wolnych rodników, łącząc się z nimi. W wyniku zachodzących reakcji negatywne działanie wolnych rodników jest całkowicie zniwelowane.

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego z Hydragen?

Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z kilku podstawowych etapów, które synergicznie przynoszą niespotykane wcześniej, dogłębne uczucie oczyszczonej skóry.
1. Oczyszczenie skóry z martwego naskórka i pobudzenie jej krążenia za pomocą peelingu kawitacyjnego, który przygotowuje skórę do głównego zabiegu oczyszczania wodorowego
2. Dogłębne oczyszczenie za pomocą głowicy z wodorem.
3. Wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych
4. Napięcie i uelastycznienie skóry z wykorzystaniem fali radiowej
5. Kojący zabieg z wykorzystaniem głowicy chłodzącej.

https://www.venus-beauty.com.pl/files/prods/Poldermahydrogen/Capture00327.jpg

 

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego

Najbardziej widocznym efektem jest niespotykany wcześniej poziom oczyszczenia skóry z wolnych rodników, usunięcie martwego naskórka oraz poprawienie jej napięcia i nawilżenia. Skóra po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu, jest przyjemna i delikatna w dotyku. Po wykonaniu zabiegu, u pacjentki utrzymuje się uczucie niezwykle dogłębnego oczyszczenia oraz odżywienia skóry

Głowice urządzenia Hydrogen

• Głowica do oczyszczania wodorowego
• Głowica Bio RF do twarzy, poprawia poziom syntezy kolagenu i redukuje zmarszczki, działa łagodząco oraz ujędrniająco
• Peeling kawitacyjny – znakomicie oczyszcza skórę z martwego naskórka
• Pistolet do wtłaczania substancji aktywnych – tzw. infuzja tlenowa pozwala na wtłaczanie substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza z większą zawartością tlenu.
• Głowica do ultradźwięków zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, pobudza przemianę materii oraz pozwala na głębsze przenikanie substancji aktywnych.
• Głowica chłodząca – obkurcza naczynka, zamyka pory skóry

Wskazaniami do zabiegu są:

*zanieczyszczona skóra, wymagająca dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia

*cera naczynkowa, cera odwodniona, cera trądzikowa

*skóra szara, zmęczona z oznakami starzenia

*zmiany starzeniowe skóry w okolicach oczu

Co zmienia się w naszym wyglądzie po zabiegu z użyciem oczyszczania wodorowego?

Przede wszystkim następuje neutralizacja i niwelowanie zanieczyszczeń, skóra jest dogłębnie oczyszczona (oczyszczenie porów), zneutralizowanie stanów zapalnych, warstwa rogowa naskórka jest złuszczona i usunięta, a skóra nabiera nowego blasku, zatrzymana jest nadprodukcja sebum, dotleniona jest skóra właściwa, redukują się przebarwienia, poprawia się gęstość i jędrność skóry, przebudowują się włókna kolagenowe, które są pobudzone do wzmocnienia.

Efekty już po pierwszym zabiegu!

CENA ZABIEGU :

Oczyszczanie wodorowe 160zł ( kawitacja, oczyszczanie wodorowe, maska łagodząca) czas - 45min

Oczyszczanie wodorowe 210 zł ( + infuzja tlenowa z ultradźwiękami) czas 1h10min

Oczyszczanie wodorowe 250zł ( + infuzja tlenowa z ultradźwiękami + fale RF głowica bipolarna + głowica chłodząca) czas 1h30min

 

 

 

 

oczyszczanie wodorowe giżycko, salon kosmetyczny giżycko, gabinet kosmetyczny giżycko, zabiegi na twarz giżycko, zabiegi na ciało giżycko, kosmetyczka giżycko, makijaż Giżycko, makijaż wieczorowy Giżycko, makijaż okolicznościowy Giżycko, makijaż ślubny Giżycko, makijaż próbny Giżycko