IMAGE SKINCARE

IMAGE SKINCARE - peelingi

 

Lp. Nazwa Czas   Cena
1 I PEEL the signature facelift 0h50   250zł
 

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat zawiera wysoce skoncentrowaną witaminę C, kwasy AHA, komórki macierzysta Wąkroty Azjatyckiej, enzymy proteolityczne dzięki czemu gwrantuje delikatną eksfoliację z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

Zabieg dla skóry z trądzikiem różowatym, rumieniem, mocno odwodnionej, wrażliwej, poszarzałej z przebarwieniami, zmęczonej, osób palących, po zabiegach chirurgii plastycznej. Również dla kobiet w ciąży.

     

2

I PEEL wrinkle lift NEW

0h50   250zł
 

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i komórek macierzystych Budlei Dawida. Kwas glikolowy składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze i silniejsze złuszczenie, co przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych - w tym przypadku retinolu. Zabieg mocno złuszczający warstwę rogową. Jednocześnie witamia A na poziomie skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza procesy odnowy naskórka.

Zabieg dla skóry ze wszystkimi rodzajami starzenia, nierównomiernej, z przebarwieniami, suchej, szorstkiej, przetłuszczającej się, z trądzikiem zaskórnikowym.