Henna pudrowa Elleebana brow

https://joannaslashes.pl/img/cms/ellee%20henna.png


ELLEEBANA BROW HENNA

Chcielibyśmy opowiedzieć wam co nieco o tym, jak powstawała nasza linia produktów, bo faktycznie nie jest to produkt, który został szybko wyprodukowany, nic z tych rzeczy! Otto ze swoim zespołem badawczym pracował nad gamą produktów z henny już w roku 2014 , kiedy nawiązał kontakt z producentami innej marki henny. W Ex-Import podjęto wówczas decyzję o wstrzymaniu prac badawczo-rozwojowych nad produktem, decydując się w ich miejsce na importowanie na rynek australijski produktu tamtej marki (nie Elleebana). Niestety, zaopatrzenie w tamten produkt okazało się być niewystarczające dla rynków Australii i Nowej Zelandii, co skłoniło Otto i jego zespól badawczy do kontynuacji prac nad linią produktów Elleebana. Po doświadczeniach związanych z zaopatrywaniem w produkty innej marki oraz ich stosowaniem, mieliśmy w Elleebana jasne wyobrażenie i punkt odniesienia, jeśli chodzi o nasze oczekiwania, co do działania produktu. Wiedzieliśmy również, co się ludziom w hennie podoba, a co nie. Byliśmy również w stanie jasno określić pewne czynniki, dzięki którym nasza marka mogłaby stać się wyjątkowa – w ten sposób powstała Elleebana Brow Henna.
Elleebana Brow Henna jest nie tylko produktem uzyskanym z naturalnych składników – jest to również produkt niewymagający stosowania utleniaczy w celu penetracji kory włosa i wprowadzenia pigmentu, co oznacza brak konieczności stosowania nadtlenku wodoru czy amoniaku. Produkt nie jest testowany na zwierzętach i został sklasyfikowany jako wegański – te jego zalety sprawiają, że salony świadczące usługi holistyczne czy oparte o metody naturalne będą od teraz mogły oferować swoim klientkom zabieg koloryzacji brwi.

Jedną z wyjątkowych cech henny Elleebana, potwierdzających unikalny charakter produktu, jest zastosowanie składników wzmacniających efekty działania. Ekstrakt z agrestu indyjskiego, zawarty w naszym proszku henny, zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które wzmacniają mieszki włosowe, nadając jednocześnie włosom gładkość, połysk i piękny wygląd. Ekstrakt ten zawiera również witaminę C, mogącą zatrzymywać proces przedwczesnego siwienia. Ekstrakt z agrestu indyjskiego wspaniale kondycjonuje włosy, jednocześnie zmniejszając problemy z łuszczeniem się naskórka, pozwalając tym samym przeciwdziałać naturalnemu efektowi wysuszania skóry przez hennę. Ekstrakt Shikakai (pozyskiwany z orzechów tropikalnego drzewa Acacia Concinna) nadaje brwiom dodatkowy blask i miękkość, ułatwiając jednocześnie proces powlekania mieszków włosowych.


https://www.professionalbeauty.com.au/wp-content/uploads/2018/09/Ellebana_beforeafter_slider.jpg
Kolejnym kluczowym czynnikiem podczas opracowywania produktu była produkcja kolorów. Chcieliśmy uzyskać szersze spektrum kolorystyczne. Elleebana Brow Henna posiada w swojej ofercie jaśniejsze kolory, przeznaczone dla tych klientek, które nie chcą żadnego zabarwienia skóry, jednak w dalszym ciągu chciałyby osiągnąć efekt koloryzacji brwi bez stosowania tradycyjnych farb. Te jaśniejsze kolory bardzo często dają jedynie minimalny efekt zmiany zabarwienia skóry, oferując jednak zabarwienie włosków brwi utrzymujące się przez wiele tygodni. Dla klientek, które oczekują silniejszego zabarwienia skóry niż to, które uzyskujemy w przypadku kolorów jaśniejszych, odpowiednim rozwiązaniem może się okazać możliwość mieszania kolorów – dzięki dodaniu do mieszanki pewnej ilości koloru ciemniejszego możliwe jest uzyskanie silniejszego zabarwienia skóry bądź popielatego odcienia włosków brwi.

Zabarwienie skóry podlega pewnym anomaliom – to tak jak w przypadku samoopalacza w sprayu; kolor na twarzy blednie zwykle szybciej niż w przypadku innych części ciała. Może to być wynikiem większej produkcji sebum na tym obszarze ciała, może to również wynikać z kwestii związanych z wiekiem skóry. Wielu stylistów zajmujących się tatuowaniem bądź makijażem permanentnym brwi mówi o tym, że nawet w przypadku takich zabiegów kolor czasami może się w skórze „nie przyjąć”, poza tym czas utrzymywania się pigmentu jest różny w przypadku poszczególnych klientów. Henna, w przypadku wszystkich dostępnych na rynku marek, jest zaprojektowana w taki sposób, aby oferować również zabarwienie skóry pod włoskami brwi, jednak długotrwałość tego zabarwienia bądź nawet całkowity jego brak jest kwestią indywidualną. Niektórzy klienci będą widzieć pod włoskami wyraźne zabarwienie, utrzymujące się wyraźnie przez tydzień, choć codziennie blednące, często utrzymujące się nawet przez kolejne 14 dni, gdy w przypadku innych klientów efekt zabarwienia skóry nie utrzymuje się dłużej niż przez dzień – dwa. Taka jest właśnie natura produktów barwiących skórę, stąd tak istotny jest, w przypadku aplikacji Henny, czynnik barwienia włosków brwi. Zasadniczo stosowanie ciemniejszych kolorów henny Elleebana daje silniejszy efekt zabarwienia skóry, w przypadki tych klientek, które oczekują takiego efektu. Efekt koloryzacji samych brwi utrzymuje się do 6 tygodni; przy każdej kolejnej aplikacji kolor dodatkowo pokrywa włoski, odkładając na nich więcej pigmentu, z każdą taką warstwą rzęsy wydają się grubsze, podczas gdy dodatkowe składniki produktu odżywiają i wzmacniają brwi, pozwalając zachować ich zdrowie i piękny wygląd.

 

 

 


oko, oczy, lifting rzęs, rzęsy, henna, botox rzęs, laminowanie rzęs, zabieg, przedłużanie rzęs, 2:1, 3:1, 1:1, 2D, 3D, stylizacja, zalotka, brwi, elleebana, architektura brwi, geometria brwi, makijaż, pęseta, regulacja brwi, brow henna, henna pudrowa, stylizacja brwi, zabiegi kosmetyczne giżycko, usługi kosmetyczne giżycko, gabinet kosmetyczny giżycko, salon kosmetyczny giżycko, santal clarins giżycko, oxybrazja giżycko, medycyna estetyczna, makijaż permanentny, clarins, Makijaż Giżycko, Makijaż wieczorowy Giżycko, Makijaż okolicznościowy Giżycko, Makijaż ślubny Giżycko, Makijaż próbny Giżycko, smoky eyes Giżycko, szminka, pomadka, tusz, podkład