I PEEL WRINKLE LIFT NEW®

Zmarszczki i utrata elastyczności

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i komórek macierzystych Budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – w tym przypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do  złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.

Rodzaje skóry - ze wszystkimi rodzajami starzenia,  nierównomierna, z przebarwieniami, sucha, szorstka, przetłuszczająca się, z trądzikiem zaskórnikowym.

Kluczowe składniki - organiczny aloes w postaci żelu - Nośnik/Baza, 30% mieszanka: Kwas glikolowy (działanie złuszczające oraz synteza kolagenu), Buddleja davidi stems G™ - komórki macierzyste Budlei Dawida - przeciwdziałanie starzeniu, fotostarzeniu i przebarwieniom pozapalnym. Ochrona przed UVA.