Witaminowy peeling od Image Skincare

Nie zawsze kosmetyki do użytku domowego są w stanie przynieść efekty, których oczekujemy. Jeśli chcemy zobaczyć dużą i spektakularną różnicę w wyglądzie naszej skóry, należy rozważyć zabieg w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Firmowy zabieg Image Skincare jest oparty na peelingu poprawiającym wygląd skóry już po pierwszym zabiegu. Peelingi są stosowane w celu poprawy struktury skórnej, rozjaśnienia przebarwień, spłycenia zmarszczek, zmniejszenia piegmentacji czy jako wspomaganie leczenia trądziku. W pewnym wieku skóra wymaga regularnego złuszczania aby przyśpieszyć odnowę komórkową, zachować jędrność, zdrowy koloryt i gładkość skóry. Wiele osób, które nie stosowały wcześniej żadnych metod złuszczania obawiają się tak dużej ingerencji w skórę, która może spowodować nadmierne złuszczanie naskórka, stany zapalne czy zaczerwienienia.

Image Skincare opracował zabieg, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej i naczyniowej. Skład oparty na witaminie C, kwasach AHA oraz enzymach proteolitycznych pochodzenia roślinnego, gwarantuję delikatne złuszczanie oraz rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg ten możemy przeprowadzić bez większych obaw o długotrwałą rekonwalescencję pozabiegową, z czym największy problem mają osoby z wrażliwą cerą. Signature Facelift 30% peeling z witaminą C jest hitem wśród peelingów Image Skincare i zarazem wizytówką marki.

Korzyści z zabiegu

Od razu po zabiegu zauważymy znaczne rozjaśnienie skóry, wygładzenie oraz spłycenie drobnych zmarszczek. Jednak niewątpliwie największą zaletą zabiegu jest wpływ witaminy C na skórę – dochodzi do stymulacji fibroblastów i syntezy kolagenu, zwiększa się mikrocyrkulacja w naczyniach włosowatych oraz dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym, skóra jest chroniona przed wolnymi rodnikami przyśpieszającymi starzenie skóry. To wszystko prowadzi do przedłużenia młodszego wyglądu oraz cofnięcia oznak starzenia.

W składzie znajdziemy również nawilżające składniki t.j. kwas hialuronowy i polipepetydy oraz roślinne składniki odpowiadające za ochronę antyoksydacyjną naszych komórek.http://www.epbeauty.ca/uploads/thumbnails/Clinical_Peel_Appeal.jpg.37d64580.jpg