MANICURE TYTANOWY

System Nowoczesnej Stylizacji (SNS) – Manicure Tytanowy cieszy się doskonałą opinią w USA od 1996 roku. Manicure tytanowy to metoda, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenniczek jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów takich jak manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy. Dzięki niemu dłonie nie tylko dobrze się prezentują, ale także poprawia się ich kondycja - paznokcie stają się zdrowsze dzięki nieinwazyjnemu sposobowi aplikacji oraz zawartych w preparatach składnikach odżywczych.

http://www.santal.pl/katalog_galerie_artykuly/631.jpg

Nareszcie zdrowe paznokcie twarde jak skała, ładne naturalne i takie na jakie czekałaś całe swoje życie bez użycia odżywek, cienkie jak lakier!

Wykorzystywane produkty są zupełnie bezpieczne. Zawierają: wapń, tytan, witaminę E, naturalnie odżywiają i wzmacniają paznokcie nie zawierając przy tym żadnych szkodliwych substancji. Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych.
  • naturalna grubość paznokcia
  • bez utwardzania w lampie UV
  • wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej
  • tytanową trwałość (ok. 4 tygodni)
  • bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie

DWUTLENEK TYTANU - (biel tytanowa) związek często stosowany w produkcji kosmetyków mineralnych. (otrzymywany ze sproszkowanych i sterylnych minerałów, startych na proszek, następnie mieszane z pigmentami) mineralny filtr dla światła UVA i UVB .
Stosowany w białych kremach, mleczkach, pudrach, lakierach a przede wszystkim w odzywkach do paznokci.

NADTLENEK BENZOILU -substancja odkażająca, stosowana w kosmetykach przeciwtrądzikowych.

POLIMER AKRYLOWY - szerokie zastosowanie:

  • w stomatologii: zastępuje porcelanę, budowane są szyny przy złamaniu szczęk.
  • w żelach uv- nadaje przejrzystość, twardość i odporność na złamanie (żele, które są ciężkie w opracowaniu maja domieszkę polimeru akrylowego)
  • żel przeciwbólowy Voltaren termal

CYJANOAKRYLAN – związek wykorzystywany w medycynie od ponad 50 lat. Po raz pierwszy zastosowany na szeroka skale podczas wojny w Wietnamie. Szybko skutecznie zaklejał rany, efekt był porównywalny z tradycyjnym szyciem nićmi. Obecnie kleje cyjanoakrylowe nazywane są klejami tkankowymi, gdyż są stosowane w okulistyce oraz podczas zabiegów kardiochirurgicznych. Skleja naczynia krwionośne, do zaklejania drobnych ranek. Działa lokalnie, nie dostaje się do krwiobiegu.

cena zabiegu - 80 zł, czas zabiegu 1h15 - 1h30